wtorek, 1 maja 2012

Podsumowanie kwietnia

Drzewo
3 oceny: 2 pamiętników i 1 miniatur

smirek
1 ocena: opowiadania

lumaris
2 oceny: opowiadania i bloga tematycznego

Magda
6 ocen: 4 opowiadań i 2  blogów tematycznych
1 odmowa

W sumie 12 ocen i 1 odmowa.

Magda zdecydowanie wymiata w tym miesiącu. ;D Moja trzecia ocena dodana została wprawdzie przed chwilą, ale zapewniam wszystkich, że jest ona oceną kwietniową z tego prostego powodu, że została napisana w kwietniu. Tym samym: 1) mam wreszcie tyle ocen, ile powinnam, z czego się bardzo cieszę i niemal pękam z dumy 2) spustoszyłam swoją kolejkę, więc wybieram się na urlop.
Buko, co się stało, czekam na wyjaśnienia??? Wiesz, że masz prawo do urlopu, ale nawet nie rozmawiałyśmy o nim, więc nie rozumiem tej sytuacji...
Smirkowi przeogromne dzięki za koordynację działań związanych z przeprowadzką. :)  Zaraz napiszę komentarz do apelu.

28 komentarzy:

 1. Komentarz do apelu:
  1. Jestem załamana, bo dopiero gdzieś po drugim przeczytaniu apelu dotarło do mnie, co właściwie oznacza zwrot "sisibiątka". Może za mocno mnie dzisiaj słońce przygrzało, nie wiem. :(((
  2. Bardzo proszę, trzymaj z daleka ode mnie swój dziki wzrok, ponieważ przeniesienie kolejki było pierwszym przeniesieniem czegokolwiek do Blogspota przeze mnie, więc... no. Siłą rzeczy nie wyszło tak, jak powinno. W każdym razie, dzięki za naprawienie tego. Ogarnęłam moje poprzednie oceny, żeby wyglądały jak należy i chyba już sobie opracowałam własną strategię działania w przenoszeniu tekstu. Najprostszą z możliwych, czyli tekst "bez odstępów" w wordzie, potem justowanie, czcionka domyślna i normalna i jest git. :) Jakieś cudawianki typu akapity nie są mi potrzebne do życia.
  3. Nie, nie, nie, nie oddam wam podsumowań. Nie chodzi o to, że czuję się zagrożona przez szerzącą się demokrację, bo w końcu sama się do niej przyczyniłam, świadomie, ale... za bardzo kocham je robić, żeby się nimi dzielić. :) Musicie to zrozumieć i się z tym pogodzić... :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spoko, to było w celu odciążenia Cię, tak myślę. XD

   Usuń
  2. no i właściwie dopiero teraz zauważyłam, że tam miało być sisobiątka, ale jak zwykle walnęłam literówkę. więc w sumie jest Ci wybaczone Twoje niezrozumienie. ;p

   Usuń
  3. Ale my nie jesteśmy sisobiątkami, bo nie ma już "ocen blogów", więc "sisibiątka" równie dobrze mogą być. ;)

   Usuń
  4. to brzmi za łagodnie! :P - lumaris

   Usuń
 2. (Co do szablonu dam znać jutro, bo nie jestem zdecydowana.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż przypadł mi do gustu szablon http://rainbowgarden-btf.blogspot.com/, ale rozumiem, że nie bierzemy go pod uwagę ze względu na zbytnią krótkość. Wobec tego jestem skłonna przychylić się do http://www.giselejaquenod.com.ar/blog/wp-content/uploads/2008/01/birdies-good-life-big020109.jpg :)

   Usuń
  2. rainbowgarden rzuciłam raczej na zasadzie beczki, serio Ci się podoba? według mnie jest zbyt kolorowy, no i krótki.
   to mogę ustawić birdies. jestem za nim ja, Buka, lumaris i Ty. irysiowi i Magdzie się nie podoba, Basia się nie wypowiedziała.

   Usuń
 3. No, i całkiem miło to wygląda. Chociaż lum pewnie znowu stwierdzi, że za łagodnie to brzmi. :D
  No.. tak, sama nie wiem, czemu, ale naprawdę mi się spodobał tamten szablon.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto zmienił na "szczere i sprawiedliwe OCENY BLOGÓW"? Plus: czy tylko ja ma problem z wyświetleniem komentarzy-zgłoszeń?

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, to znaczy w nagłówku mi się to podoba, bo przynajmniej wiadomo, czym się paramy, mianowicie ocenianiem blogów ;), natomiast na belce preferowałam wersję adresową i skróconą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Baśka się nie wypowie, bo sadzi ziemniaki! :D i biega po łące i moczy stopę w strumyku. i jeszcze lata za jakimś januszem.
  a co do belki, to w sumie chyba lepiej tak. chociaż sama nie wiem. wszystko tu jest za łagodne, my jesteśmy za łagodne! :P - lumlum

  OdpowiedzUsuń
 7. ZGŁOSZENIA NAM NIE CHAPIĄ :<<

  OdpowiedzUsuń
 8. pozwoliłam sobie w htmlu wycentrować czcionkę w ramce obok, a chlorofil-a przenieść na samą górę - w końcu to wyróżnienie musi być widoczne, a nie gdzieśtam, na stópce może najlepiej...
  nie jest to szczyt i parę rzeczy chętnie bym pozmieniała, ale nie można przerabiać, chyba że kolory i układ tekstu - jest coś, co Wam szczególnie nie pasuje? mogę nad tym posiedzieć.
  ale gisele ma fajny jesienny szablon z tej samej serii. jest jeszcze jeden wiosenny, ale taki strasznie prosty i dziwny. no cóż, a teraz czekamy na coś własnego od naszych grafików prywatnych (oh, jak to poważnie brzmi :D).

  OdpowiedzUsuń
 9. ja zmieniłam, bo jak jest samo szczere i sprawiedliwe, to brzydko wygląda nagłówek, bo to się ze sobą łączy.
  tak, ze zgłoszeniami jest coś nie tak, za chwilę to rozgryzę. znacz za chwilę... koło 18.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lum, nie zapominaj, że jesteśmy zacnymi białogłowami, a zacne białogłowy zawsze cechują się łagodnością (oraz całym szeregiem innych zalet, ale już tak się nie przechwalajmy...). :>
  W sumie racja. Zresztą nie ma co się odcinać od starej nazwy, skoro zyskała już sobie jakąś tam sławę.
  Ale te problemy wynikają ze zmiany szablonu? Bo wcześniej było OK, ale nie wiem do kiedy dokładnie, bo wczoraj na przykład nie sprawdzałam.

  OdpowiedzUsuń
 11. mój grafik prywatny się wczoraj udzyndzolił jak samolot i trzeźwieje w bólach, więc nawet nie pytam. obiecał, że po maturach coś rozkmini.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiosenne szablony widziałam dwa u Gisele, więc nie wiem, który masz na myśli, lecz w każdym razie żaden szczególnie mnie nie zachwycił. Za to jesienny, w istocie, jest bardzo fajny. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Żyję, chociaż czuję się podle. Szablon jest słodziuteńki jak cukiereczek, ale idzie się przyzwyczaić. http://1.bp.blogspot.com/-3k9qxTCUOXk/T58hDXL-X2I/AAAAAAAAARc/1fVT3z41FBw/s1600/5.png Ten mi się podoba - takie sisobowe miasteczko.
  [gwoli wyjaśnienia - nie latam za Januszem]

  OdpowiedzUsuń
 14. jaaasne, Baśka :D

  OdpowiedzUsuń
 15. jaka pff! OCENĘ BYŚ NAPISAŁA, A NIE SIĘ WAŁKONISZ! balety, ogniska! pfffff

  OdpowiedzUsuń
 16. goń się, kułacz!
  tak sobie myślę, czy może te tytuły stron by jakoś nie oddzielić kolorystycznie? bo tak są, jakby ich nie było. może coś w stylu tła pod tytułem postów? albo sama nie wiem, w sumie jest późno.

  OdpowiedzUsuń
 17. hm, też o tym myślałam, ale nie mogę znaleźć kart w html'u >.>

  OdpowiedzUsuń
 18. po nazwisku to po czole bziuk!
  mateusz, człowiek od grafiki [nie basiu, nie ten xd] stwierdził, że mamy taki syf w htmlu, że nie wie, o co chodzi z tymi komentarzami i żebyśmy zrobiły sobie podstronę onetowskim sposobem, bo to bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 19. czemu syf w html'u?

  OdpowiedzUsuń
 20. no syf faktycznie jest niezły, trudno się w tym połapać :/ blogspotowy kod jest okropnie poplątany. wszędzie da się zrobić kod według utartego schematu, a tu trzeba kombinować jako ten koń pod górkę.

  OdpowiedzUsuń
 21. bo syf. nie wiem czemu, stwierdził, że syf i tyle.

  OdpowiedzUsuń