niedziela, 13 maja 2012

Odmowa oceny: www.keronia.blog.onet.pl

link

Autorka ustaliła ze mną kilka rzeczy, ale zapomniała powiedzieć, że się przenosi. I tak został złamany ostatni, chyba najbardziej oczywisty punkt regulaminu:
Musicie jednak wcześniej poinformować nas o problemie. O zmianie adresu (...) informujcie pod kolejką.

PS. Piszę jeszcze raz, bo tam pewnie już nikt nie zajrzy - dobrze by było w zgłoszeniach podlinkować główną i regulamin, bo widzę, że ktoś się tam wpisał zupełnie bez pojęcia.

34 komentarze:

 1. Po co linkować? To chyba oczywiste, że trzeba przeczytać regulamin, skoro trafiają na tamtą podstronę z ocenialni. Główną w sumie spoko, jako powrót na stronę, ale broń boże regulaminu, oni mają też podstrony czytać, bo potem się zgłaszają do mnie jakieś wampiry, a do baśki pamiętniki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba zmienić w regulaminie o tym informowaniu pod kolejką, bo komentarze na podstronach, jak widać, nie działają :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Albo zmieńmy ten szablon...

  OdpowiedzUsuń
 4. Komentarze nie działają chyba dlatego, że w ustawieniach strony (po prawej od okienka edycji strony) zmieniłyście opcję na "Nie zezwalaj na dodawanie komentarzy". Na to mi wygląda...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie nie, nie dlatego, suszaku. komentarzy na podstronach nie ma w kodzie html naszego szablonu po prostu, nikt nie wie czemu i nikt nie wie jak dodać XD

  OdpowiedzUsuń
 6. a co do podstrony ze zgłoszeniami - oni mają się tam dostawać z naszej ocenialni, a nie na ocenialnię z podstrony. mają tam iść, gdy zapoznają się z regulaminem, a nie na odwrót.

  a co z szablonem pana M, lumaris? żyje on tam czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 7. on żyje. chyba. nie wiem. mieliśmy niemiłą sytuację i chwilowo jestem na niego obrażona.

  OdpowiedzUsuń
 8. to się odobraź dla dobra SiSu

  OdpowiedzUsuń
 9. jak przeprosi to nad tym pomyślę. i w ramach przeprosin zrobi ładny szablon.

  PS właśnie skończyłam się uczyć...

  OdpowiedzUsuń
 10. JEZUS CZY CI LUDZIE SĄ ŚLEPI?! xdd a ta laska od magnetyzacji zgłasza się 16 raz xd

  OdpowiedzUsuń
 11. borze, powiedzcie mi, za jakie grzechy istnieje słowo: TARAPATY. nosz większej debilozy nie widziałam. a jeszcze bardziej niedorzeczne wydaje mi się używanie tego słowa. TARAPATY.
  TARAPATY.
  tarapaty.
  fu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam,
  wiem, że o takich rzeczach miało sie pisac pod kolejką, ale nie mogę tam dodac komentarza.
  Mój blog jest drugi w kolejce do Smirka. Ze wzgledu na to, że nasz kochany Onet przeszedł na nowy poziom wtajemniczenia i zmienia teraz rozmiar i kolor czcionki w postach i ramkach, to czy blog zostałby oceniony, gdybym go przeniósł w ciągu dwóch najbliższych dni na blogspot? Oczywiście powiadomiłbym o nowym adresie bloga.
  Pozdrawiam,
  David [sacrifice-in-love.blog.onet.pl]

  OdpowiedzUsuń
 13. Hm, tymczasem oni sprawiają wrażenie, jakby na podstronę ze zgłoszeniami trafiali zupełnym przypadkiem, nie byli wcześniej na blogu (co dopiero, żeby jakiś regulamin mieli przed oczami!), a mimo to wiedzieli, że tamto miejsce musi mieć coś wspólnego z jakąś ocenialnią, więc może by się zgłosić...

  OdpowiedzUsuń
 14. hm, napisałam w treści o regulaminie, nad notką jest link do głównej. Ci, którzy tego nie przestrzegają, muszą mieć już chyba naprawdę wylane. no ale to chyba nie nasza sprawa?

  OdpowiedzUsuń
 15. nawet na rękę. unikamy dzięki temu ocenianiu wielu słabych blogów ^^

  nie, nie liczyłam :<<

  OdpowiedzUsuń
 16. Wysłałam wam na pocztę pewną rzecz; osobom, których nie miałam wcześniej w książce adresowej, na mejle, które macie w ustawieniach SiSu - jak mam wysyłać na inne, to proszę bardzo krzyczeć, odnotuję sobie i następnym razem tam skieruję wszelakie związane z rekrutacją informacje. :) (Bardzo długie zdanie.)

  Ekhm, formalnie to króliki nie zaliczają się do rodziny gryzoni, ale na ten temat może szerzej wypowie się nasza pani biolog. ;D

  OdpowiedzUsuń
 17. PS Tarapaty to dosyć zabawne słowo, co Ci w nim nie pasuje?

  OdpowiedzUsuń
 18. http://szczere-i-sprawiedliwe-oceny-blogow.blog.onet.pl/1120-www-zza-maski-blogspot-co,2,ID437962848,n "o nie, BLOGSPOT"?, hihihi.

  OdpowiedzUsuń
 19. bo nie umiałam się nim posługiwać, Drzewo, jesteś wrułedna!

  TARAPATY to idiotyczne słowo. Kojarzy mi się z Tatrami i Karpatami, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że zostało stworzone tylko po to, abym po pijaku łamała sobie na nim język. phi.


  Na tekst odpowiedziałam.

  Jak dla mnie wszystko, co jest małe, mieszka w klatce, ma dwa zęby, żre ziarno i siano oraz pije wodę z butelki z tym śmiesznym poidełkiem, co je się porusza językiem - jest gryzoniem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie wiem o co chodzi, ale królik nie jest gryzoniem :P

  OdpowiedzUsuń
 21. to czym jest królik.

  OdpowiedzUsuń
 22. Zajęczaki, zającokształtne (Lagomorpha) – rząd ssaków łożyskowych, dawniej zaliczanych do gryzoni, obejmujących szczekuszkowate (Ochotnidae), zającowate (Leporidae) oraz wymarłą rodzinę Prolagidae.

  ha, ale się mądra poczułam ^^

  OdpowiedzUsuń
 23. wikipedia, pozdrawiam :D
  słodkie słowo: szczekuszkowate ;d

  OdpowiedzUsuń
 24. mi tam nie brzmi słodko, kojarzy się ze skrzeczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 25. Za dużo tego francuskiego i od razu: to jej za bardzo skrzeczy, to łamie język (po pijaku)... Pff.

  "Ssaki łożyskowe"? :P Mimo wszystko, kiedy miałam królika i świnkę (mieszkały sobie wesolutko w jednej klatce), to raczej wolałam mówić, że mam dwa gryzonie, niż gryzonia i zajęczokształte/zajęczaka/ssaka łożyskowego. :D

  OdpowiedzUsuń
 26. (Chodziło mi konkretnie o "nasze słodkie ssaki łożyskowe", które były gryzoniami.)

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam,
  chciałem poinformować Smirka, że przeniosłem swojego bloga z adresu sacrifice-in-love.blog.onet pl na http://mary-weasley-story.blogspot.com/
  Wiem, że tego typu informacje powinienem dawac na podstronie oceniającej bądź pod kolejka ale w obu przypadków nie mam możliwości opublikowania komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 28. jest też opcja mejla. lub gadu. to nie gryzie. ale okej, dobrze. przyjęłam, poprawię. :)

  OdpowiedzUsuń
 29. no właśnie na maila probowałem ale cały czas wyskakuje błąd -202

  OdpowiedzUsuń
 30. błędy na poczcie? to już do tego doszło?

  OdpowiedzUsuń
 31. widocznie tak
  nie wiem, moze kontratak ze strony ACTA

  OdpowiedzUsuń
 32. albo fakt, że onet się kulturalnie sypie ;d

  OdpowiedzUsuń