sobota, 26 maja 2012

Odmowa oceny: www.melancholijna-lilia.blogspot.com

Muszę odmówić oceny blogowi melancholijna-lilia, gdyż znajdują się na nim tylko 2 posty. Niestety, ale nie miałabym czego ocenić.

BUKO POPRAWIAM CI DRUGI POST - ROZMIAR CZCIONKI NORMALNY, nie mały. Czcionka domyślna - gdy będziemy zmieniać szablon w przyszłości i np. krój czcionki, nie będzie problemu z edytowaniem wyglądu poprzednich postów. Buziaczki. smirek 

13 komentarzy:

 1. To jest małe nieporozumienie. Musiałam uprzątnąć posty, ponieważ źle się dodały. Ugh, przepraszam, naprawdę. Czy jesteś w stanie usunąć odmowę i napisać ocenę? Naprawdę, to tylko zwyczajne nieporozumienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. @ DepressedSuicide - myślę, że najprostszym rozwiązaniem byłoby się zgłosić ponownie, obejdzie się bez czekania i dyskusji.

  OdpowiedzUsuń
 3. DepressedSuicide, nie ma problemu, ale widzę, że już się zgłosiłaś. Więc niedługo postaram się Cię ocenić. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam czysto techniczne pytanie - czy wymóg 30 dni jest absolutnie konieczny? Nie wiem skąd ten rygorystyczny wymóg na każdej ocenialni, gdy ktoś pisze opowiadanie z długimi rozdziałami to naprawdę rzadko dodaje coś raz na miesiąc, są to odstępy nieco dłuższe. W każdym razie - gdyby ktoś ocenił mojego bloga w tej chwili to zmieściłabym się w tym przepisie, ale jeśli oceniająca trafi na ten czas powyżej 30 dni to czy od razu spotkam się z odmową?
  pozdrawiam!
  mamiya

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie jest rygorystyczny wymóg... Nie wiem, czy przeczytałaś regulamin do końca, ale wygląda na to że nie - jeśli rzeczywiście jest taka potrzeba i potrzebujesz więcej czasu na jeden rozdział, to możesz poprosić o przedłużenie tej umownej granicy i się zobowiązać, że do jakiegoś określonego terminu dodasz nowy post.
  Ten punkt regulaminu nie jest po to, żeby komuś komplikować życie, ale żeby trochę odsiać z naszych kolejek blogi, na których nikomu się już nie chce pisać. Nie może być tak, że nam, oceniającym, zależy bardziej na czyimś blogu - poświęcamy mu czas, piszemy ocenę - niż samemu autorowi... Jeżeli nie zaliczasz się do takich osób i powody zwlekania są inne niż brak zaangażowania w bloga, to wystarczy porozmawiać i można troszeczkę ten punkt nagiąć. :)
  Jesteś już u kogoś w kolejce?

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, głupio mi teraz, bo rzeczywiście przegapiłam tę wzmiankę w regulaminie, sorryyy :D
  Chodzi mi o to, że ja prowadzę bloga, choć daty mogą tego nie odzwierciedlać. Robię dłuższe przerwy, bo wolę dodać raz na te 1.5 miesiąca, ale rozdział 12 stronnicowy, niż mniejsze częściej, bo to moim zdaniem obie strony jednak wybija z rytmu, a poza tym żyję też poza blogowaniem, więc wolę takie przerwy. Deklaruję publicznie, że tak, CHCĘ pisać z pełnym zaangażowaniem! :)
  Piszę blog w realiach Naruto - tengoku-no-kaidan.blog.onet.pl . Już dyskutowałam kiedyś na temat tego Naruto w moim blogu, bo ja rzeczywiście odchodzę mocno od mangi, wprowadzam nowych bohaterów, nowe wątki, mam nowego głownego bohatera i trzymam się jedynie kanonów Naruto oraz tej otoczki fantastyki w mandze. Ale to wciąż kategoria m&a, więc właśnie przeglądam kto chciałby go ocenić:)
  mamiya

  OdpowiedzUsuń
 7. ahh przepraszam za zaśmiecania, ale wprost zapytam - czy ktoś CHĘTNIE oceni bloga o tematyce Naruto? Nastawienie do podstawa, nikogo nie chcę do tego zmuszać, widzę, że Lunatic lubi m&a, ale za to Naruto jej nie leży, a inne oceniające albo nie chcą albo są, cytując klasyka, "za, a nawet przeciw":D Nie chcę nikogo zmuszać, jeszcze raz to podkreślę.
  znowu pozdrawiam:D
  mamiya

  OdpowiedzUsuń
 8. @mamiya: jeśli zależy Ci, żeby oceniał Cię ktoś oblatany w temacie, to nie do mnie, ale jeśli chodzi Ci o wystawienie zwykłej oceny, takiej jak każdego opowiadania, to ja mogę się podjąć, bo akurat nie mam co robić :) z tym że uprzedzam o swojej ignoracji ;)
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 9. @Magda: wiesz, nie mam nic przeciwko, może nawet lepiej, że ktoś spojrzy na opowiadanie zupełnie obiektywnie, bez żadnych emocji i uprzedzeń, a tym komentarzem pomogłaś mi wpaść na pomysł, aby na blogu dodać zakładkę o Naruto, właśnie dla osób nie obeznanych w temacie:D Poza tym muszę jeszcze poprawić błędy i czekam na nowy szablon, więc nie chcę blokować kolejki. Chyba że umówimy się tak, że mam czas np. do lipca na ogarnięcie bloga, a po tym terminie wkraczasz już Ty! :D Jeśli Ci to pasuje, to jestem za, jeśli nie to wpadnę koło lipca :)
  mamiya

  OdpowiedzUsuń
 10. @mamiya: żeby nie było, że presja i tak dalej to jak już się uporasz ze wszystkim - wpadnij i się zgłoś :)
  A zakładka dla ignorantów to bardzo dobry pomysł :)
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 11. super, w takim razie mogę powiedzieć "do zobaczenia"! :))
  mamiya

  OdpowiedzUsuń
 12. Panno Kanako, wciąż czekamy na pani pierwszą ocenę. :D

  OdpowiedzUsuń