czwartek, 28 lutego 2013

Podsumowanie lutego

Właśnie kończy się luty, najkrótszy miesiąc w roku. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo to odczułam. Brakuje mi jeszcze kilku dni, żeby ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma, więc muszę zadowolić się mniejszą ilością dni w kalendarzu.

Dla Szczerych i Sprawiedliwych ten luty nie okazał się najszczęśliwszy. Po styczniowym urodzinowym szaleństwie odeszły od nas dwie oceniające: lumaris i smirek. Zostałyśmy we dwie i poszukujemy nowych członków do naszej oceniającej ekipy.

Magda wyrobiła miesięczną normę i jeszcze więcej, pomimo wyjazdu. Ja, nie ma co ukrywać, męczyłam się w tym miesiącu wyjątkowo z napisaniem czegokolwiek. Dopadł mnie kryzys twórczy i nawet ferie nie pomogły. Jakimś cudem napisałam jedną ocenę i trwało to wieki, a przynajmniej tak mi się wydaje. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu będzie dużo lepiej.

Do dzisiaj również można było wysyłać prace na nasz konkurs urodzinowy. Jednak postanowiłyśmy przedłużyć termin do 31 marca, więc macie jeszcze miesiąc, aby stworzyć jakieś cudeńko i zawalczyć o nagrody. 

 Podsumowanie:

Magda:
oceny: 3
odmowy: 2

Agnes:
oceny: 1
odmowy: 0

Odmowy z wolnej kolejki: 2

Razem:
oceny: 4
odmowy: 4

2 komentarze:

  1. Trutututu, ładny dość ten luty. c:
    smirek

    OdpowiedzUsuń
  2. Ej to śmieszne, że w czwórkę miałyśmy czasem mniej ocen niż wy dwie :D

    [podpisuję się tak, bo nazwałam się tak na prozaikach i cholernie jaram się tą nazwą :D nie, nie obraziłam się na Was, bo smiruś już grzmi, że tak właśnie jest]

    OdpowiedzUsuń