środa, 1 maja 2013

Podsumowanie kwietnia

Kwiecień dobiegł końca, w Polsce zawitała wiosna, wszystko kwitnie i się rozwija, poza liczbą ocen za Szczerych i Sprawiedliwych. Madzia jest na urlopie, ja – może lepiej tego nie komentować. Mamy nową stażystkę, przed którą wiele pracy, dlatego trzymajcie kciuki za jej wytrwałość i zapał do nauki. 
Chciałam z tego miejsca podziękować Magdzie za to, że mimo urlopu trzyma wszystko w ryzach. Mnie w tym miesiącu pochłonęły inne obowiązki, a ona zajmowała się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. 
Kolejna sprawa to urodzinowy konkurs. Czekamy jeszcze na opinie drugiej połowy jury. Staramy się poganiać i mobilizować, ale niewielkie są efekty. Postaramy się z tym walczyć i ogłosić wyniki jak najszybciej.
Chyba nie ma co się tłumaczyć i przepraszać, za tak małą liczbę ocen. Musimy (czytaj ja muszę) wziąć się do roboty i zdajemy sobie z tego sprawę. 

Podsumowanie:
Magda
(urlop)
Agnes
oceny: 1
odmowy: 0
Nina
oceny: 1
odmowy: 0
Razem
oceny: 2
odmowy: 0

12 komentarzy:

 1. Hah, bo wiesz, jak się ma maturę, to nagle jest cała masa innych rzeczy do zrobienia, byle tylko się nie uczyć xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyne, co mi na myśl przychodzi:
  http://c.wrzuta.pl/wi8942/5a598e4e0011ee5e4d766043/mozg_rozjebany

  OdpowiedzUsuń
 3. Troll jak troll, ale dlaczego taki w tym miejscu...? Nie ogarniam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tu "dzieci szatana" piszą. Wiesz, czarne msze, potrawki z kotów i przywoływanie demonów, a wszystko w mrocznych, jasnozielonych kolorach. ;)

   Usuń
 4. Uważaj Agnes, Pan Awanturnik zapowiedział Wam srooogą zeeemste ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bladego pojęcia nie wiem, o jakiej. Ale prędzej to, niż gdyby tę zapowiedź... eee... upadku wystosowała osoba w ogóle nie związana z ocienialniami. (No, są jeszcze Grammar Nazi, ale oni piszą poprawnie, w przeciwieństwie do anonima nr. 1, więc ich pod uwagę nie brałam). Przykre by to było, bo świadczyłoby o tym, że taka osoba ma naprawdę ubogie życie prywatne. :(

   Usuń
  2. cóż zrobić...trolle są w śród nas ;<
   Minnie

   Usuń
 5. Życzę powodzenia - Madzi na maturze, Agnes w życiu i ocenianiu, a Ninie w stażu. Na pewno wszystkie doskonale sobie poradzicie. :)

  I tak na koniec: powtórzenie nam się w podsumowanie wkradło.
  "Mamy nową stażystkę, przed którą wiele pracy, dlatego trzymajcie kciuki za jej wytrwałość i zapał do pracy."

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja mam takie drobne pytanie - czy, jak już konkurs zostanie rozstrzygnięty, zostaniemy o tym poinformowani? Bo tak ciągle zaglądam, ale nic się nie posuwa do przodu. Oczywiście, rozumiem, że macie ważne rzeczy na głowie. Chciałabym tylko wiedzieć, czy muszę tu ciągle zerkać, żeby nie przegapić ogłoszenia wyników ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, wyślemy do wszystkich uczestników informacje. ;)

   Usuń