sobota, 6 kwietnia 2013

Witam

Zostałam przyjęta na staż do ocenialni. Na razie moja kolejka jest jeszcze zablokowana, ale zmieni się to, gdy przejdę okres próbny. Postaram się szczerze i sprawiedliwie oceniać wszystkie blogi, które zostaną zgłoszone do mojej kolejki. Witam oceniające oraz wszystkich zgłaszających blogi do oceny.
Od dawna chciałam zgłosić się do jakiejś ocenialni, a do tej skierowałam się z kilku powodów: to była pierwsza dłużej działająca ocenialnia, jaką widziałam, i jakoś od razu mi się spodobała. Czytałam oceny, i jak tak czytałam, zaczęłam się zastanawiać, czy kiedykolwiek umiałabym tak pisać. Chciałam wtedy od razu napisać i wysłać zgłoszenie, ale w końcu zdecydowałam, że poczekam, aby sprawdzić, czy to aby na pewno nie słomiany zapał. Jak widać, skoro się zgłosiłam, to jednak nie. (-:
Nadal sobie myślę, że przyjęcie mnie to mały cud, bo wiem, że za dobrze nie piszę, ale być może niedługo to się zmieni.
Nie jestem jeszcze pewna, czego oczekuję - na początku z pewnością szczerej krytyki.

10 komentarzy:

 1. No nareszcie nam się ekipa poszerzyła. Witam na Szczerych i Sprawiedliwych! Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas i zostaniesz na dłużej.

  Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale zapoczątkowałaś właśnie nową tradycję na SiSie - notki powitalne. Ciekawa jestem, czy to się utrzyma. Tak sobie jednak myślę, że możesz się trochę bardziej rozpisać. Mogłabyś powiedzieć, co skłoniło cię do zgłoszenia się, czego oczekujesz po współpracy z nami. Sama jestem tego ciekawa. ;)

  P.S. Pozwoliłam sobie dostawić przecinek i kropkę. Mam nadzieję, że się za to nie pogniewasz. ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję.
  Dziewczyny też się pewnie cieszą, że mają kogoś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. To dobrze, że ktoś nowy dołączył do ekipy, bo musiało być trudno we dwie. W tej notatce powitalnej moim zdaniem, jako czytelnika brakuje takiej opowieści o tym, czemu chcesz oceniać. Takie rzeczy fajnie się czyta. Bo to pokazuje, że oceniająca robi to bo chce, a nie bo na przykład ktoś jej kazał. I mogłabyś napisać o swoich ulubionych filmach, książkach. Rzeczach neutralnych, które jednak pozwolą poznać cię trochę lepiej. Ale to może tylko moim zdaniem, może jestem zbyt wścibska. A teraz mam inne pytanie, bo trochę nie mogłam ogarnąć: Czy można się zgłaszać do oceny do Ciebie, czy nie?
  Devrait

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Niny będzie można się zgłaszać, gdy przejdzie ona staż, tj. gdy oceni cztery blogi ze stażowej kolejki.

   Usuń
  2. Okej. Bardzo dziękuję za informację.

   Usuń
 4. Drogie współoceniające
  (te, których na forum jeszcze nie ma, znaczy się),
  wybaczcie ten spam okrutny, ale chcemy, by wiadomość obiegła wszystkie zakątki Internetu, a jeszcze nas nie stać na wynajęcie Hermesa. Rzecz wygląda następująco: pod patronatem Katalogu Ocen powstało forum, którego celem jest zrzeszanie zarówno oceniających, jak i nieoceniających, ale zainteresowanych blogosferą czy pisaniem jako takim. Rozwijamy się od kilku dni, ale nie od razu Rzym zbudowano – dlatego właśnie potrzebujemy jak najwięcej rąk, które pomogłyby nam budować to forum oraz zapewnić na nim ciepłą atmosferę współpracy i konstruktywnej dyskusji przy jednoczesnej zdrowej dozie offtopu, żeby za sztywno nie było.
  Adres forum: https://doceniamy.fora.pl/
  Zachęcamy do dołączenia; będziemy dokładać wszelkich starań, żeby rozwinęło się ono w przybytek sympatyczny i pełen ciekawych ludzi.
  Pozdrawiam,
  Sylville, naczelna gaduła tego forum.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak miło widzieć nową twarz na SiSie! Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, hej, mam nadzieję mieć możliwość za jakiś czas walnąć Ci portrecik na nagłówek!

  OdpowiedzUsuń