piątek, 29 marca 2013

Odmowa oceny www.tocreateyourself.blogspot.com/

Autorka pisała kilka razy błędne zgłoszenia, była oburzona, że nikt nie powiedział jej, co robi źle, a kiedy w końcu zgłoszenie było poprawne, usunęła bloga. Nie wiem o co chodzi. Czy zmieniła adres, czy znudziło jej się blogowanie? Żadnej informacji nie otrzymałam, więc przyczyny odmowy są chyba oczywiste. A tak nie lubię wystawiać odmów.

6 komentarzy:

 1. Może nie lubisz wystawiać odmów ale co zrobisz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie za bardzo mam inne wyjście. Nie ocenię czegoś, co nie istnieje.
   Właściwie to moja pierwsza odmowa w historii. Oby jak najmniej ich było.

   Usuń
  2. serio nie wystawiłaś wcześniej żadnej odmowy? O.O

   Usuń
  3. Serio. Nawet jak ktoś zawieszał bloga, albo coś było nie tak, zawsze udawało mi się jakoś dogadać i wypracować kompromis. No ale tutaj nie ma nad czym rozprawiać i nie widzę sensu, żebym traciła czas na próby kontaktu z już nawet nie autorką. Bloga nie ma, a nieistniejących nie oceniamy.

   Usuń
 2. Bardzo przepraszam, faktycznie cała sytuacja jest dość głupia. Przepraszam też za wcześniejsze zamieszanie ze zgłoszeniem. W zeszłym tygodniu wskutek chwilowego kryzysu właściwie nieuzasadnionego ukryłam bloga zmieniając jego adres. następnego dnia przywróciłam go jednak z powrotem. Zapomniałam zupełnie o zgłoszeniu tym bardziej, że tak feralnie zgłaszam go już chyba od miesiąca. Złożyło się, że akurat tego dnia podjęłaś się tej oceny. Trudno, nic się nie stało i jeszcze raz naprawdę przepraszam, bo absolutnie nie chciałam doprowadzić do takiej sytuacji. Mam nadzieję, że zapomnimy o sprawie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To brzmiało tak jakbyś się bała, że teraz będziemy Cię prześladować :D Spokojnie, my generalnie jesteśmy pokojowo nastawione stworzenia.

   Usuń